Virtuvinių spintelių užsakymas

 

Susiprojektuok virtuvę pats!

UAB „Bengita“ siūlo patiems susikurti virtuvės baldų komplektą iš mūsų pateiktų skirtingų spintelių modulių. Visi baldai gaminami Lietuvoje, Panevėžyje.

Spintelių plotis ir aukštis daugeliu atveju kintamas, todėl galite pasirinkti norimus išmatavimus, atsižvelgdami į mūsų rekomendacijas kiekvienam atvejui. Visur nurodomi išoriniai spintelių matmenys.

Spalvas (dekorus) galima rinktis iš skirtingų plokščių gamintojų: Egger, Kronospan, Pfleiderer ir kt., išsirinkti galima ir atvykus pas mus į saloną Paliūniškio g. 5 4K-1 Panevėžys.

Baldams naudojame patikimų gamintojų furnitūrą: DTC arba Blum. Plokščių briaunas laminuojame  specialiais PUR klijais, kurie yra atsparūs drėgmei ir karščiui.

Užpildžius virtuvinių spintelių užsakymo formą ir pateikus jų išdėstymo planą, mes Jums pateiksime baldų vizualizacijos projektą, baldų kainą ir pagaminimo terminą. Spintelių užsakymo forma PDF formatu.

Į kainą įskaičiuotas baldų surinkimas ir supakavimas, be pristatymo ir montavimo. Šią paslaugą gali užsisakyti ne tik baldininkai, bet ir privatūs asmenys.

Gaminamų virtuvinių spintelių katalogas  (taip pat ir PDF formatu).

Virtuvinių mechanizmų pavyzdžius rasite ČIA

Užsakymo formos pildymo pavyzdys (taip pat ir PDF formatu).

Užsakymo formą siūsti el. paštu: dizainas@bengita.lt

Mūsų gamintų virtuvinių baldų pavyzdžiai: GALERIJA

 

Kilus klausimams galite užpildyti užklausos formą: