Apie mus

Nestandartinių korpusinių baldų gamyba. Baldinių plokščių pjovimas ir laminavimas. Prekyba baldine furnitūra

UAB „Bengita“ įmonė veikianti Panevėžyje, Paliūniškio g. 5, korpusas 4. Įkurta 2010 rugpjūčio 12 d. Bendrovės pagrindinės veiklos:

 

Nestandartinių korpusinių baldų gamyba

Nestandartinių korpusinių baldų gamyba

Nestandartinių korpusinių baldų projektavimas ir gamyba

Pagal klientų individualius pageidavimus ir poreikius projektuojame ir gaminame: virtuvės, svetainės, miegamojo, prieškambario, vaikų kambario, biuro, mokyklų, darželių baldus, taip pat įvairias spintas, drabužines, komodas, stalus. Baldų gamybai naudojame patikimas aukštos kokybės medžiagas. Dėl kruopščiai atrinktų medžiagų ir ištobulinto gamybos proceso mūsų pagaminti baldai tarnauja itin ilgai ir patvariai. Mūsų klientai privatūs asmenys, įmonės, ir viešosios įstaigos.

 

Baldinių plokščių pjovimas ir laminavimas

Baldinių plokščių pjovimas ir laminavimas

 

Baldinių plokščių pjovimas ir laminavimas

Baldinių ruošinių gamyba, tai sparčiausiai auganti mūsų įmonės veikla Panevėžio apskrityje. Visada ieškome naujų sprendimų kaip patobulinti gamybos procesus ir baldų ruošinius pagaminti itin aukštos kokybės. Mes galime pasiūlyti plačią spalvų gamą plokštėms ir stalviršiams, todėl kiekvienas klientas ras sau tinkamą sprendimą. Dirbame su Egger, Cleaf, Pfleiderer, Kronospan, Gizir, Thermopal gamintojų medžiagomis, todėl kiekvienam klientui galime pasiūlyti patrauklias kainas pagal medžiagos rūšį.

 

 

 

Baldinė furnitūra

Prekyba baldine furnitūra

Baldų furnitūros prekyba

Esame specializuota baldų furnitūros prekybos įmonė, mes Jums suteiksime visą, reikiamą informaciją apie baldines medžiagas bei aksesuarus. Nuolat atnaujiname ir plečiame prekių asortimentą, todėl esame patrauklūs šioje rinkoje tiek įmonėms tiek privatiems klientams.